Yeşil Köpük; Sabunun En Temiz Hali

0
233

Yeşil Köpük Manifestosu

YEŞİL KÖPÜK Doğal Temizlik, Güzellik ve Bakım Ürünlerini 2011 yılında üretmeye başladık. Ürünlerimizde insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen, doğrudan doğal kaynaklardan elde ettiğimiz hammaddeleri kullanıyoruz.

YEŞİL KÖPÜK olarak kendinize ve doğaya zarar vermeden güzelliğinizi koruyabileceğinize inanıyoruz.

Ürünlerimizi belirlemede özellikle eski hekimlerin bilgilerine ve fitoterapi ilkelerine önem veriyoruz. Geleneksel kullanımları ve çağdaş araştırmaların sonuçlarını birlikte ele alarak ürün içeriklerini belirliyoruz. Günümüz ihtiyaçlarına en doğal çözümleri sunabildiğimiz için mutluyuz.

DOĞAL KÖPÜK BAKIMI YEŞİL KÖPÜK sıvı sabunlarında ise doğaya ve insana zarar verecek hiçbir madde kullanılmıyor. Bu üründeki maddeler doğada biyolojik olarak tamamen parçalanabiliyor. Sıvı sabunlarımızda ürünlerimiz köpürsün diye kök hücreye zarar veren toksik madde SLS (Sodyum Lauryl Sülfat), derin ve tehlikeli etkilere sahip nanoteknoloji ve genetik teknoloji (GDO) ürünleri kullanmadık.

Az köpürseler bile müşterilerimizin temizliğe, kendilerinin ve sevdiklerinin sağlıklarına zarar vermeden ulaşabildiklerini bilmek bizi rahatlatıyor.

 
DOĞAL KOKULAR Ürünlerimizdeki sabit ve uçucu yağlar Türkiye’de yine YEŞİL KÖPÜK tarafından doğal yöntemlerle üretilmektedir. Hiçbir ürünümüzde petro-kimyasallar, SLS, titanyum dioksit, sentetik aroma, boya, hayvani yağlar ve diğer zararlı maddeler bulunmaz.

Ürünlerimizde bulunan yağlar soğuk pres* yöntemi ile elde edilen uçucu aromatik yağlardır. Doğal kokuların çoğu vücuda veya kumaşa değdiği zaman en fazla 2 saat etkisini sürdürebilir. Uzun süre tazeliğini koruyan sentetik kokular çevreye 400’den fazla tehlikeli kimyasal yayıyor. YEŞİL KÖPÜK olarak güzel kokmak için kendimize ve çevremize zarar vermek zorunda olmadığımızı biliyoruz.

Doğal Yağlar ile üretilen Duş Jellerimiz, aynı zamanda rahatlıkla şampuan olarak kullanılabilmektedir.

  
GELENEKSEL BAKIM: SABUNLAR! Büyüklerimizin tek cilt bakım ürünüydü zeytinyağlı, defne yağlı ve kükürtlü doğal sabunlar. Eski insanların bugün birçoğumuzun sahip olmadığı kadar pürüzsüz ve canlı ciltleri vardı. YEŞİL KÖPÜK doğal sabunlar ile eski alışkanlıklarımızı yeniden canlandırıyor.

YEŞİL KÖPÜK katı sabunlarının tamamı soğuk proses ile üretiliyor. Düşük ısıda kaynatılan doğal yağlar, cilde yumuşaklık veren, besleyen ve canlandıran doğal bitkisel gliserini kaybetmemiş oluyor. Böylece yüksek kalitede doğal katı sabunlar elde edebiliyoruz. Katı sabunlarımız İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından incelenmiş ve doğal ürün onayı almıştır.

Ürünlerimiz zararlı kimyasallar barındırmadıkları için hassas ciltli kişilerin ve çocukların da güvenle kullanabileceği ürünlerdir. Kirletmeyen, sağlıklı temizlik ve bakım için sizin, sevdiklerinizin ve çevrenizin dostu YEŞİL KÖPÜK ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizin genel özellikleri:
  • (Sodyum Lauril Sülfat), Titanyum Dioksit, Sentetik Aroma, Sentetik Koku, GDO Ürünleri , hayvani yağ, katkı maddeleri ve Boya içermez!
  • YEŞİL KÖPÜK Lavanta Yağlı Sıvı Sabun, tüm cilt tiplerinde olduğu gibi alerjiye yatkın kişiler için de idealdir. Bebek ve çocuklarda kullanmak için güvenlidir.
  • Ürünlerimizde kullanılan zeytinyağı ve tüm uçucu yağlar doğrudan bitkilerden buhar damıtma yöntemiyle YEŞİL KÖPÜK tarafından Türkiye’de toplatılıp ürettirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız!
Lütfen isminizi buraya yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.